"Yükleniyor..."

BAĞCI SİTESİ

5 Blok 110 Daireden oluşan Bağcı Sitesinde güne en iyi şekilde başlayabilmeniz için her detay düşünülmüştür. Çerkezköy İstasyon Mahallesi’nde bulunan Bağcı Sitesi okullar bölgesine ve Mimar Sinan Camisine çok yakındır. D567 İstanbul – Tekirdağ bağlantı yoluna paralel olan İstasyon Caddesi üzerindedir.
Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verirken sizi ayrıcalıklı kılan bir proje düşünün. 7/24 kamera sistemiyle korunan sitemizde güven içinde yaşarsınız.Oyun parkı, Bay ve bayanlara özel fitness salonu, Sauna ve bahçesiyle sizi bambaşka bir dünya bekliyor.

Modern binalardan dışarıya taşan yaşama sevinci, görüntüsüyle dinlendiren süs havuzları ve rengarenk bahçeleriyle kusursuz bir hayat başlıyor.Mavi gökyüzünün kanatları altında, her türlü görsel güzelliğin hayatı kolaylaştıracak detayların özenle tasarlandığı Bağcı Sitesi’nde yeriniz hazır…

Aracınız da güvende! Sitemizde bulunan kapalı otoparkın yanında her daire için özel olarak ayrılmış 4m²lik depo alanları ile konforun ve güvenliğin farkını hissedeceksiniz.

Benzer Projelerimiz İçin Bilgi İsteyin

Sizi Arayalım
>