DOĞAŞEHİR

  1. Ana Sayfa
  2. DOĞAŞEHİR

Doğaşehir Sitesi, 12 dönüm arsa üzerine kurulan 45.000m2 kapalı alan ile 3+1 ve 4+1 toplam 180 daireden oluşur
TEM Otoyolu ve İstanbul’a yakın olan Çerkezköy tarafındadır.
TEM otoyoluna yakın, hızlı tren istasyonuna 5 dakika, hava limanına 30 dakika mesafededir.
Yazın açılabilen kışın ısıtılan aquaparklı yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, futbol sahası, tenis kortu, basketbol sahası, bay-bayan spor salonu, Türk hamamı, sauna, kafeterya ve toplantı salonu

SOSYAL AKTİVİTELER

Havuzumuz kapalı olup, yaz aylarında açılabilir. Havuz kapalıyken su ve ortam ısıtması yapılacak olup, 12 ay kullanılabilir durumdadır. Yarı olimpik kapalı havuz ölçülerine sahiptir. Sosyal tesis bünyesinde bay-bayan ayrı ayrı spor salonu, türk hamamı, sauna, duş, soyunma odası bulunmaktadır. Sosyal tesisin kafeteryası bulunmaktadır. Üst örtüsü açılabilir 300 m² alanlı yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile keyifli anlar sizi bekliyor.

OTOPARK

Site içerisine araç alınmayarak, daha güvenli ve konforlu sosyal alan oluşturulmuştur. 3+1 dairelere 1 araçlık, 4+1 dairelere 2 araçlık kapalı otopark tahsisi yapılmıştır. Toplamda 250 araçlık kapalı otoparkımız, Hızlı Geçiş Sistemiyle giriş çıkışların sağlandığı, sprinkler yangın sistemi, mekanik havalandırması ile güvenli kullanım imkanı sunar.

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Doğaşehir’de AYPRO akıllı ev sistemi kullanılmaktadır. Gaz, duman, hareket ve su sensörleri bulunmaktadır. Bu sistem ile klima, Kombi ve evinizin bütün elektrik aksamına uzaktan erişim ve kontrol imkanı sağlamaktadır. Hayatınızın merkezi yaşam alanınıza değer katacak akıllı ev hizmetleri sayesinde Doğa şehiriklimlendirme kontrolü, aydınlatma , daire arası iletişim gibi bir çok kolaylığı telefon ya da tabletinizden kolayca kontrol edebilmenizi sağlıyor

YAŞAM ALANLARI

Doğaşehir’de sosyal yaşam hiç yavaşlamıyor. Basketbol, futbol sahası ve tenis kortunda en iddialı olduğunuz dalda, tüm aile birlikte heyecanlı karşılaşmalar yapabilir. Fitness, sauna , Türk Hamamı, yürüyüş alanları ile sağlık bir yaşama adım atabilirsiniz. Kafeterya ve konferans alanı gibi hizmetler ile tüm komşularınızla birlikte keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

YERLEŞİM PLANI

GALERİ

KAT PLANLARI

HARİTA

PROJE BİLGİ FORMU

DOĞAŞEHİR projemiz ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?