DOĞAŞEHİR 3

 1. Ana Sayfa
 2. DOĞAŞEHİR 3

Şehrin içinde doğayla baş başa  bir yaşama davetlisiniz

Kentin karmaşası, artan trafiği, havası, çocuklar için yetersiz oyun alanları hepsi geride kaldı.

Tanıtım Filmi

Değişim Başlıyor

Zaman değişiyor “İnsan odaklı tasarım” çağımızın olmazsa olmazı. Çağı yakalamak, insanımıza hak ettiği yaşam standartlarını sağlamak için başlayan büyük bir değişimin tam ortasındayız.

Doğaşehir 3, bu değişimin en göze çarpan parçalarından biri olmak üzere tasarlandı. Çerkezköy’ün yeniye ve güzele olan yolculuğu Doğaşehir 3 ile başlıyor.

ÖZEL HİSSETTİREN AYRICALIKLAR

Doğaşehir 3 sadece konumuyla değil, sunduğu ayrıcalıklarla da size zaman kazandırıyor, hayatınıza değer katıyor.

Yüzme havuzundan, Fitness Center’a saunadan mini sinemaya kadar her şey yerinizden ayrılmadan hayatınızı yaşayın, kendinize bolca zaman ayırın diye düşünüldü.

 • Açık / Kapalı Yüzme Havuzu
 • Fitness
 • Sauna – Hamam – Buhar Odası
 • Basketbol Sahası
 • Masa Tenisi
 • Vitamin Cafe
 • Kreş
 • Çocuk Oyun Alanları
 • Mini Sinema
 • Alışveriş Alanları
 • Güvenlik Kameraları, ve Güvenlik Hizmeti

DOĞAŞEHİR 3, HAYATTAN HEP DAHA FAZLASINI İSTEYENLER İSTEYENLER İÇİN TASARLANDI

Birçoğu evi, bir yere sahip olma fikri ile özdeşleştiriyor olsa da, Doğaşehir 3 bundan çok daha fazlasını vadediyor. Şimdi yaşamdan fazlası ile keyif almanın tam zamanı.

 

Çocuklar Mutlu Siz Huzurlu

Gözbebeğimiz çocuklarımızı unutmadık. Çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz, kreş olarak tasarlanmış bir binada, üstelik evinizin hemen yanında bir kreş olsa güzel olmaz mıydı?.  Biz de tam olarak böyle düşündük. Şimdi çocuklar mutlu bir şekilde kreşte vakit geçirirken, huzur hislerinizi en iyi anlatan kelime olacak.

Alışveriş için yorulmayın

Doğaşehir 3 ayrıcalıkları hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlandı. Site içindeki, alışveriş alanı günlük ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz büyüklükte ve evinizin yanı başında. Çünkü zaman en değerli varlığınız.

Açık Hava Sineması

Doğaşehir 3’de tüm filmler kapalı gişe. Bir zamanların vazgeçilmez eğlencesi, yazlık açık hava sinemaları yeniden hayat buluyor. Dilerseniz sevdiğiniz bir filmi komşularınızla izleyin, ya da bir doğum günü partisinde en mutlu fotoğraflarınızı sevdiklerinizle paylaşın.

 

Otopark

Doğaşehir 3 kapalı ve açık otoparkı 7/24 aktif kapalı devre kamera sistemi ile donatıldı. Aracınız güvende, içiniz rahat.

Açık otopark demek zor.

Misafir araçlarını da unutmadık, koruyucu panelleri ile tüm otopark alanları kapalı otopark güvenliğinde.

Seçkin Markalar

Doğaşehir 3 projemizi ülkemizin en güçlü markaları ile zenginleştirdik. Evinizden alacağınız keyif ve konfor uzun yıllar boyunca sizinle olacak

YERLEŞİM PLANI

GALERİ

KAT PLANLARI

HARİTA

PROJE BİLGİ FORMU

DOĞAŞEHİR 3 projemiz ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?