BAĞCI SİTESİ

  1. Ana Sayfa
  2. BAĞCI SİTESİ

5 Blok 110 Daireden oluşan Bağcı Sitesinde güne en iyi şekilde başlayabilmeniz için her detay düşünülmüştür. Çerkezköy İstasyon Mahallesi’nde bulunan Bağcı Sitesi okullar bölgesine ve Mimar Sinan Camisine çok yakındır. D567 İstanbul – Tekirdağ bağlantı yoluna paralel olan İstasyon Caddesi üzerindedir.
Tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verirken sizi ayrıcalıklı kılan bir proje düşünün. 7/24 kamera sistemiyle korunan sitemizde güven içinde yaşarsınız.Oyun parkı, Bay ve bayanlara özel fitness salonu, Sauna ve bahçesiyle sizi bambaşka bir dünya bekliyor.

Modern binalardan dışarıya taşan yaşama sevinci, görüntüsüyle dinlendiren süs havuzları ve rengarenk bahçeleriyle kusursuz bir hayat başlıyor.Mavi gökyüzünün kanatları altında, her türlü görsel güzelliğin hayatı kolaylaştıracak detayların özenle tasarlandığı Bağcı Sitesi’nde yeriniz hazır…

Aracınız da güvende! Sitemizde bulunan kapalı otoparkın yanında her daire için özel olarak ayrılmış 4m²lik depo alanları ile konforun ve güvenliğin farkını hissedeceksiniz.

 

Fitness Salonu
Kadın ve erkeklere özel fitness salonu ile sağlığınızı koruyun. Sağlık bir yaşama ilk adımı atın

Oyun ve Dinlenme Alanları
Çocuklarınız evinizin bahçesinde oynasınlar siz de sevdikleriniz ile keyifli sohbetlerin tadını çıkarın.

Kapalı otopark ile aracınız güvende içiniz de rahat olsun. 7/24 kamera ve özel güvenlik ile de site içi güvenliği en üst seviyeye çıkıyor.

Size Özel Saklama Alanı
Dairenize özel 4 m2 lik saklama odaları ile evinizde yer ayırmak istemediğiniz eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

YERLEŞİM PLANI

GALERİ

KAT PLANLARI

HARİTA

PROJE BİLGİ FORMU

BAĞCI SİTESİ projemiz ile ilgili detaylı bilgi almak ister misiniz?