PROJE DETAYLARI

PROJE

Doğaşehir Sitesi, 12 dönüm arsa üzerine kurulan 45.000m2 kapalı alan ile 3+1 ve 4+1 toplam 180 daireden oluşur

KONUM

TEM Otoyolu ve İstanbul'a yakın olan Çerkezköy tarafındadır.

ULAŞIM

TEM otoyoluna yakın, hızlı tren istasyonuna 5 dakika, hava limanına 30 dakika mesafededir.

YAŞAM ALANLARI

Yazın açılabilen kışın ısıtılan aquaparklı yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, futbol sahası, tenis kortu, basketbol sahası, bay-bayan spor salonu, Türk hamamı, sauna, kafeterya ve toplantı salonu

proje detay

DIŞ GÖRSELLER

İÇ GÖRSELLER

KAT PLANLARI


SOSYAL AKTİVİTELER

Havuzumuz kapalı olup, yaz aylarında açılabilir. Havuz kapalıyken su ve ortam ısıtması yapılacak olup, 12 ay kullanılabilir durumdadır. Yarı olimpik kapalı havuz ölçülerine sahiptir. Sosyal tesis bünyesinde bay-bayan ayrı ayrı spor salonu, türk hamamı, sauna, duş, soyunma odası bulunmaktadır. Sosyal tesisin kafeteryası bulunmaktadır. Üst örtüsü açılabilir 300 m² alanlı yarı olimpik kapalı yüzme havuzu ve çocuk havuzu ile keyifli anlarsizi bekliyor.
OTOPARK

Site içerisine araç alınmayarak, daha güvenli ve konforlu sosyal alan oluşturulmuştur. 3+1 dairelere 1 araçlık, 4+1 dairelere 2 araçlık kapalı otopark tahsisi yapılmıştır. Toplamda 250 araçlık kapalı otoparkımız, Hızlı Geçiş Sistemiyle giriş çıkışların sağlandığı, sprinkler yangın sistemi, mekanik havalandırması ile güvenli kullanım imkanı sunar.


AKILLI EV SİSTEMLERİ

Doğaşehir’de AYPRO akıllı ev sistemi kullanılmaktadır. Gaz, duman, hareket ve su sensörleri bulunmaktadır. Bu sistem ile klima, Kombi ve evinizin bütün elektrik aksamına uzaktan erişim ve kontrol imkanı sağlamaktadır. Hayatınızın merkezi yaşam alanınıza değer katacak akıllı ev hizmetleri sayesinde Doğa şehiriklimlendirme kontrolü, aydınlatma , daire arası iletişim gibi bir çok kolaylığı telefon ya da tabletinizden kolayca kontrol edebilmenizi sağlıyorYAŞAM ALANLARI

Doğaşehir’de sosyal yaşam hiç yavaşlamıyor. Basketbol, futbol sahası ve tenis kortunda en iddialı olduğunuz dalda, tüm aile birlikte heyecanlı karşılaşmalar yapabilir. Fitness, sauna , Türk Hamamı, yürüyüş alanları ile sağlık bir yaşama adım atabilirsiniz. Kafeterya ve konferans alanı gibi hizmetler ile tüm komşularınızla birlikte keyifli anılar biriktirebilirsiniz.
 

Doğaşehir

Doğaşehir logo

Web Tasarim Doruk 2017